Aktualności

Wspomnienia z pikniku

17 czerwca zeszliśmy z kanapy i zadziało się… to było niezapomniane i piękne popołudnie, pełne uśmiechu i radości z czasu spędzonego razem!

Dziękujemy zespołowi „Łączy Nas Parafia” za przygotowanie i koordynowania całego wydarzenia. Niskie ukłony kierujemy do Wolontariuszy, którzy włączyli się w organizację całego przedsięwzięcia i podarowali swój czas i umiejętności.

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom, którzy zrobili co mogli, aby ten dzień był wyjątkowo atrakcyjny, tj. Kuvings Polska, wydawnictwo HarperKids, Herbaciarnia Willaboba&Friends z Wilanowa, Master and More i Tuli Duli.

Szczególne podziękowania dla Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego oraz dla Centrum Kultury Wilanów za współorganizację całego wydarzenia.

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!