Aktualności

Rekolekcje dla studentów

Czas. W rozpędzonej codzienności coraz częściej widzimy, jak jest cenny, a zarazem – jak łatwo go tracimy. Czas jest niezbędnym budulcem relacji. Z Bogiem, z sobą i z drugim człowiekiem. Jak dostrzec jego świętość i postrzegać każdą chwilę jako dar Bożej Opatrzności?

Zapraszamy na weekendowe rekolekcje organizowane przez Duszpasterstwo Akademickie Ryba w Opactwie Benedyktynów w podkrakowskim Tyńcu. Klimat monastycznej ciszy i samotności, śpiew Liturgii Godzin będzie niewątpliwie konkretną pomocą w dobrym przeżyciu tego czasu, który ma być okazją do pogłębienia wiary. Konferencje wygłosi ks. Piotr Rymuza.

Rekolekcje odbędą się w dniach 17–19 listopada 2023. Rozpoczęcie w piątek o 20.30, zakończenie po niedzielnym obiedzie. Na miejscu zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych, wszystkie posiłki (w sobotę śniadanie, obiad i kolacja, w niedzielę – śniadanie i obiad). Dojazd we własnym zakresie.

Zainteresowanych studentów i ludzi młodych (do 30 roku życia) prosimy o zgłoszenia pod adresem da@daryba.pl.

>> Wydarzenie na FB
>> Strona DA na FB