Aktualności

Konferencja o sumieniu dla DA

Już w piątek 8 grudnia o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Co to jest grzech? Czy każde zło to grzech? Jak odróżnić grzech ciężki od lekkiego i czy w ogóle to ważne? Jak może być ukształtowane sumienie? Kiedy pomaga, a kiedy może przeszkadzać w szczęśliwym życiu?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które z okazji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP rozpoczniemy od Mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej. Po niej, około 20.45 przejdziemy do budynku Instytutu Jana Pawła II na część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB