Aktualności

Zaproszenie na „Świąteczny czas”

Zespół Łączy Nas Parafia wraz z Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego serdecznie zapraszają w najbliższą niedzielę, 17 grudnia o godz. 11.45 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II na przedstawienie teatralne pt.: „Świąteczny czas”.

Podczas impresji teatralnej, muzealna wiewiórka Nasturcja przybliży świąteczne tradycje. Dzieci m.in. poznają historię świętego Mikołaja, dowiedzą się o okolicznościach powstania niezwykłej kolędy „Cicha Noc”, odkryją symbolikę choinkowych bombek. W niecodziennej atmosferze, przy nastrojowych dźwiękach świątecznych utworów, powstanie wspólny łańcuch.

W tę niedzielę Zespół Łączy Nas Parafia zaprasza również do parafialnej kawiarenki na spędzenie ciepłych i miłych chwili przy kawie lub zimowej herbacie oraz pyszne słodkości przygotowane przez naszych Parafian. Będziemy z Wami od 10.00 do 13.30. Do zobaczenia!