Aktualności

Filmowa relacja z Orszaku

II Wilanowski Orszak Królewski to już historia, do której chcemy jednak na chwilę powrócić i podziękować wszystkim wspaniałym osobom, które poświęciły swój czas, aby tego wyjątkowego dnia wszystko tak pięknie zagrało!

Dziękujemy Centrum Kultury Wilanów za otwartość i profesjonalizm oraz za przeogromną pomoc we współorganizacji Orszaku. Niskie ukłony kierujemy również do Instytutu Papieża Jana Pawła II za prawdziwą wrażliwość i ufundowanie 2000 sztuk kartonowych koron, dzięki którym na Wilanowie można było tego dnia spotkać samych dobrych i hojnych królów i królowe. Dziękujemy Fundacji Łączy Nas Dobro za ufundowanie barwnych strojów, które przyczyniły się do tego, że korowód podążający do Świątyni był jeszcze bardziej kolorowy. Dziękujemy wreszcie zespołowi Łączy Nas Parafia za koordynację całego wydarzenia.

Największe podziękowanie kierujemy jednak do wszystkich wolontariuszy, tych małych i tych większych oraz do niezliczonej grupy darczyńców, którzy tego dnia udowodnili, że Boże Narodzenie może trwać cały rok.

Takie cuda to tylko w naszej parafii. Do zobaczenia za rok!