Aktualności

W DA o poczuciu winy

W piątek 23 lutego o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Czy poczucie winy rodzą tylko nasze grzechy? Czy każde poczucie winy jest niepożądane? Czy wygłuszać w sobie poczucie winy? Dlaczego relacja z Bogiem, wiara kojarzy mi się z poczuciem winy? Jak odkryć spowiedź jako sakrament miłosierdzia, a nie salę tortur?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od modlitwy nieszporami w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB