Aktualności

Kolejne spotkanie DA Ryba

W piątek 8 marca o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Czemu ludzie rzadziej decydują się dziś na potomstwo? Czy to kwestia obaw, czy poszukiwania wygody i uniknięcia konsekwencji ewentualnego złego wychowania? Czy zwierzak jest w stanie zastąpić relację z drugim człowiekiem? Jakie mogą być pozytywne lub negatywne skutki budowania relacji ze zwierzakiem jak z człowiekiem? Czy pies jest faktycznie największym przyjacielem człowieka?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy wprowadzenia i wspólnego śpiewu Gorzkich Żali. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB