Aktualności

Studenci o rodzinie

W piątek 15 marca o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Rodzina – blaski i cienie? Rodzina wielopokoleniowa, rodzina patchworkowa czy dysfunkcyjna? Czy rodziny się nie wybiera i czy dobrze wypada się z nią tylko na zdjęciach? Czy warto podtrzymywać rodzinne więzi? Czy rodzina przeżywa dziś kryzys? Czy każdy jest zdolny do założenia własnej rodziny?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od prowadzonego rachunku sumienia. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB