Aktualności

Spotkanie duszpasterstwa akademickiego

W piątek 19 kwietnia o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Jak rozpoznać swoje słabości i jak je odróżnić od swoich lęków i obaw? Co to znaczy zaakceptować własne słabości? Czy trzeba się zmieniać? Czy można być słabym i być kochanym? Jak pomóc innym znosić ich słabości? Jak relacja z Bogiem może pomóc w radzeniu sobie ze swoimi ograniczeniami?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od modlitwy nieszporami w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB