Aktualności

Zaproszenie na Wilanowski Świetlik

Już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia w godzinach 10.30–14.00, zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na bezpłatne pokazowe zajęcia Wilanowskiego Świetlika!

Chcemy, aby Wilanowski Świetlik stał się ulubionym miejscem spotkań dla naszych dzieci i młodzieży, oferując im przestrzeń do spędzania czasu po szkole na różnorodnych warsztatach i zajęciach.

Planujemy warsztaty modowe, plastyczne, kucharskie oraz pomoc w odrabianiu prac domowych. Wszystkie zajęcia są całkowicie bezpłatne, jednak prosimy o wcześniejsze zapisy pod adresem e-mail: kontakt@laczynasdobro.org.pl lub SMS pod numerem telefonu 505 546 648.

Jeszcze w tym roku szkolnym rozpoczynamy cykl zajęć w każdy wtorek w godzinach 16.00-19.00.

Drodzy Rodzice, przyjdźcie w niedzielę do budynku Instytutu Jana Pawła II na pierwsze warsztaty pokazowe i zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Waszych pociech! Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego spędzania czasu!