Łączy Nas Parafia

Spotkania: wtedy, kiedy chcesz i możesz; tam, gdzie jest potrzeba
Duszpasterz: ks. Piotr Powałka
Liderka: Nuna Świerk
Kontakt: laczynasparafia@gmail.com
Subkonto parafialne: 62 1090 1043 0000 0001 5209 4183


Organizujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych: grupy sportowe, sesje fotograficzne, warsztaty filmowe, plastyczne, naukowe, także wypady do kina i teatru, przedstawienia teatralne, koncerty, pikniki, kawiarenki, bale oraz kolonie dla dzieci… Co jeszcze? Podpowiedz!

Jesteśmy ekipą wesołych, kochających życie ludzi.  Wiemy, że każdy czas spędzony z drugim człowiekiem jest bezcenny. Dzielimy się tą naszą radością i pozytywnym nastawieniem do świata. Chcemy być z Wami i dla Was, a Ty właśnie jesteś nam potrzebny. Wystarczy, że podarujesz swój czas.

Nie patrzymy ile masz lat i co porabiasz na co dzień, potrzebujemy Twojego ujmującego uśmiechu, otwartego serca na drugiego człowieka oraz Twojej energii, którą podzielisz się z innymi.

Naszym marzeniem jest wyciśnięcie z cudnie spędzonych wspólnych chwil oceanu dobra i morza uśmiechu, które zaleją Miasteczko Wilanów – naszą Parafię.

Wszystko, co robimy, finansowane jest przez naszych fantastycznych przyjaciół, których swoim zapałem i uśmiechem przekonaliśmy i stale przekonujemy, że warto zainwestować w kapitalnie spędzony czas. Takim hojnym przyjacielem możesz być i Ty wspierając naszą działalność poprzez wpłatę dobrowolnej kwoty na specjalne subkonto parafialne nr 62 1090 1043 0000 0001 5209 4183.

Wszystkie środki finansowe przekazane na ww. subkonto będą wykorzystane wyłącznie przez Łączy Nas Parafia na organizację fantastycznego, wspólnego czasu na terenie naszej parafii.

Przyjdź i przyłącz się do tworzenia tego niezapomnianego czasu w naszej Parafii. Gdzie dwoje albo troje działa razem, tam jest moc.