Aktualności

Ogłoszenia parafialne 6 luty 2022 r.
OGŁOSZENIA PARAFIALNE  

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA

6 lutego 2022 r.

 • Koronka do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00.
 • Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele w poniedziałki w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.
 • Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników we wtorek o godz. 17.45 w Kaplicy Najśw. Sakramentu.
 • Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 • Rycerstwo Niepokalanej serdecznie zaprasza w środę, 9 lutego br., o godz. 19.00 do kaplicy Najświętszego Sakramentu na comiesięczne otwarte spotkanie formacyjne, podczas którego wysłuchamy konferencji nt. „Arka Przymierza”.
 • W piątek we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzić będziemy XXX Światowy Dzień Chorego . Sakrament namaszczenia chorych będziemy udzielać po Mszach św. o godz. 7.00, 12.00, i 18.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencjach zbiorowych.
 • Wspólnota Rycerstwo Niepokalanej zaprasza do śpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i modlitwy różańcowej w kaplicy Najświętszego Sakramentu o godz. 10.50 w każdą II sobotę miesiąca.
 • Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o ustanie pandemii, o zdrowie duszy i ciała. Różaniec odmawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej; w I i II soboty miesiąca o godz. 11.15.
 • Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpoczniemy 15 lutego. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.30. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, należy przyjść na pierwsze spotkanie. Prowadzony będzie w formie 10 konferencji. Odpowiedzialnym jest ks. Piotr Celejewski.
 • Intencje mszalne można zamawiać w górnej zakrystii po każdej Mszy św. lub w godzinach urzędowania kancelarii. Na razie intencje przyjmujemy do czerwca.
 • Spowiedź w dni powszednie odbywa się po Mszy św. o godz. 7.00, 15 min. przed Mszą św. o godz. 12.00, od godz. 17.30 do 18.00; w niedziele 15 min. przed Mszą św.
 • Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.
 • Dziękujemy za ofiary wpłacane bezpośrednio na konto parafialne. Przeznaczamy je na bieżącą działalność parafialną. Bóg zapłać.

Zapowiedź 2

Mateusz M. Zajkowski, kawaler z par. tutejszej i Natalia M. Morytko, panna z par. w Grodzisku Mazowieckim