DA Ryba

Spotkania: piątek, 20.00, Instytut Jana Pawła II
Duszpasterz: ks. Piotr Rymuza
Kontakt: da (at) daryba.pl

Studentów i pełnoletnich maturzystów zapraszamy na spotkania Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie. To przestrzeń do rozwoju duchowego, religijnego, ale też ludzkiego. Spotkanie z drugim człowiekiem jest okazją, by lepiej poznać siebie i odkryć głęboki sens swojego życia. Chcemy by każdy student w naszym duszpasterstwie znalazł bezpieczną przystań pośród codziennych niepokojów i niestabilności. Mamy nadzieję, że wśród nas każdy młody człowiek będzie się czuł ważny i przyjęty.

Nasze piątkowe spotkania składają się z trzech części: szkoły modlitwy (wprowadzenie do różnych form modlitwy w tradycji chrześcijańskiej; w pierwsze piątki miesiąca – Msza święta w kaplicy Najświętszego Sakramentu), konwersatorium i konferencji (praca w grupach pomoże zabrać głos każdemu, kto chciałby się wypowiedzieć, a konferencja będzie okazją do uporządkowania i poszerzenia wiedzy), czasu swobodnego spotkania i integracji.

Aby dołączyć do duszpasterstwa, wystarczy przyjść na spotkanie. Warto też podejść do naszego duszpasterza – ks. Piotra Rymuzy – dopytać o szczegóły i powiedzieć kilka słów o sobie.