Aktualności

Ogłoszenia parafialne (3 kwietnia 2022)
OGŁOSZENIA PARAFIALNE  

 

 • NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

3 kwietnia 2022 r.

 • Dzisiaj w niedzielę rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje parafialne dla młodzieży i dorosłych, prowadzone przez o. Jacka Salija. Nauki w niedzielę 3 kwietnia o godz. 9, 12.00, 19.00 i 20.30 a w tygodniu od poniedziałku do środy na Mszy św. o godz. 19.30
 • Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 15.00.
 • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00. W tym tygodniu pójdziemy Drogą Krzyżową wokół Świątyni chodnikami Al. Rzeczypospolitej , Sejmu Czteroletniego, Św. Urszuli Ledóchowskiej i Prymasa Hlonda.
 • Przez okres Wielkiego Postu po każdej Mszy św. sprawowanej w dni powszednie o godz. 12.00 udzielane jest błogosławieństwo relikwiami Drzewa Krzyża Świętego.
 • W przyszłą niedzielę dzieci I komunijne będą miały Mszę św. o godz. 17.00.
 • Wspólnota „Przymierze” zaprasza wszystkich, którzy chcą bliżej poznać Jezusa i znaleźć odpowiedzi na życiowe pytania oraz odkryć swoje miejsce w Kościele, na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym (REO), które rozpoczęły się 28.03. o godz. 19.30 w naszym kościele. Można jeszcze dołączyć na najbliższym spotkaniu 11 kwietnia. Rekolekcje trwają 10 tygodni, spotkania będą się odbywały w kolejne poniedziałki.
 • W tym tygodniu I CZWARTEK, wspólna adoracja – GODZINA ŚWIĘTA po wieczornej Mszy św.
 • Rycerstwo Niepokalanej serdecznie zaprasza w II. sobotę, 9 kwietnia br., o godz. 10.50 na „Spotkanie z Maryją” – śpiewanie Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i modlitwę różańcową.
 • W przyszłym tygodniu NIEDZIELA PALMOWA, poświęcenie palm tylko na początku Mszy św.
 • Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o ustanie pandemii, o zdrowie duszy i ciała a także o pokój dla świata i Ukrainy. Różaniec odmawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej; w piątki Wielkiego Postu po wieczornej Drodze krzyżowej.
 • Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej. KRS 0000225750
 • Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

ZAPOWIEDŹ 2

Mateusz T. Mejdon, kawaler i Elżbieta Popławska, panna, oboje z par. tutejszej

Jakub N. Olszak, kawaler i Ewelina Wołoszczuk, panna, oboje z par. tutejszej

 • Włączamy się w akcję CARITAS POLSKA, można wziąć karton z pylonu przy wejściu do Świątyni i wypełnić ją produktami z listy, która jest w środku. Wypełnione paczki można pozostawiać na recepcji Instytutu Papieża Jana Pawła II w godzinach od 9.00 do 21.00.