Aktualności

Kawiarenka

Latte, cappuccino, espresso, americano, flat white albo cup of tea, do tego pyszne cantuccini z migdałami, a dla tych wszystkich którzy (jak widać) ciągle czują się dziećmi – kolorowa wata cukrowa, a żeby się nie nudziło – możliwość własnoręcznego wykonania różnych dekoracji do pokoju. Dodajemy do tego oblepione od waty, ale uśmiechnięte twarze dzieciaków, miły dla ucha gwar rodzinnych i sąsiedzkich rozmów oraz możliwość pogawędki z naszymi ulubionymi duszpasterzami.

Tak było właśnie wczoraj w naszej kawiarence, którą już po raz trzeci w niedzielny poranek otworzyliśmy dla Was wspólnie z Centrum Opatrzności Bożej.

Było naprawdę aromatycznie, słodko, wesoło i rodzinnie. Dziękujemy, że byliście z nami. Takie cuda to tylko w naszej Parafii.

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!