Aktualności

Kawiarenka z malowaniem Świątyni

To już czwarta, ale jeszcze nie ostatnia niedziela funkcjonowania naszej niezwykłej kawiarenki. Niezwykłej, bo można w niej skosztować niebiańsko dobrej kawy i to nawet z mleczną chmurką oraz zasmakować anielsko pysznych ciasteczek. Jest nawet możliwość spełnienia dobrego uczynku i podarowania mleka dla dzieci z Kamerunu. Najmłodsi Parafianie również wykonali Boży plan i namalowali naszą parafię. Takie cuda to tylko w naszej Parafii.

Jeżeli ktoś z Was ma ochotę przyłączyć się do prowadzenia niedzielnej kawiarenki to zapraszamy do kontaktu: laczynasparafia@gmail.com. Razem jest lepiej i łatwiej. Dziękujemy za tą niedzielę i do zobaczenia za tydzień.

I prosimy: Nie zapomnicie o mleku dla dzieci z Kamerunu, one naprawdę tego potrzebują!

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!