Aktualności

Bal Świętych

Bal Wszystkich Świętych już za nami, a przed nami perspektywa wieczności i to w najlepszym towarzystwie, bo ilość Świętych jaka przybyła do nas w czwartek (27 października) przekroczyła nasze wszelkie wyobrażenia, a razem wiadomo lepiej…

Na ponad dwie godziny budynek Instytutu Papieża Jana Pawła II zamienił się w kawałek nieba z niebiańską bramą, a na korytarzach nie ustawały śmiechy zastępów aniołów i świętych oraz naszych ulubionych duszpasterzy. Było balowo, tanecznie, wesoło, malowniczo, smacznie – no po prostu idealnie – jak w niebie. Takie cuda to tylko w naszej Parafii.

Dziękujemy najcudowniejszym Aniołom – Platinium Visage MAKEUPOTERAPIA BY PAULINA SOBOTA, Tuli Duli, Fotobudce360 Garwolin, Dekoracje tematyczne, Światłem Pisane i Panu Arkowi naszemu niezastąpionemu wodzirejowi i wszystkim niesamowitym i niezłomnym Wolontariuszom, którzy zrobili wszystko aby ten wspólny czas był nieziemsko piękny i niezapomniany.

Parafianom wielkie DZIĘKUJĘ za przygotowanie niewiarygodnie smacznego i bogatego poczęstunku.

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!