Aktualności

Grudniowy „Wieczór dla Jezusa”

Wraz ze Wspólnotą Przymierze zapraszamy serdecznie na „Wieczór dla Jezusa” poprzedzony spotkaniem z Marcinem Zielińskim, autorem książki „Chwała Mu. Jak uwielbiać”, które odbędzie się już 16 grudnia w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (Wilanów).

O godzinie 18.30 w kościele dolnym rozpoczniemy od rozmowy, podczas której poruszymy temat uwielbienia:
– na czym ono polega i dlaczego jest tak ważne?–
– kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach uwielbiać?
– jak uwielbiać, aby doświadczyć Bożej mocy i zmieniać świat?

Nie zatrzymamy się jednak na samej teorii! Bezpośrednio po rozmowie zapraszamy na Eucharystię, adorację oraz modlitwę uwielbienia, którą poprowadzi Marcin.

W tym czasie adwentu wspólnie przyzywajmy Bożej mocy! Przybywajcie tłumnie i przekażcie tę wiadomość dalej! Będziemy czekać na Was już od 18.00 z książkami Marcina. Po modlitwie będzie okazja do zdobycia dedykacji autora.

Kim jest MARCIN ZIELIŃSKI? Lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic. Ewangelizator głoszący w kraju i za granicą, członek Krajowej Służby Komunii CHARIS Polska. Autor dziesięciu książek m.in.: „Chwała MU. Jak uwielbiać” oraz „Modlitwa. W blasku Boga”. Posługuje modlitwą o uzdrowienie. Od czasu swojego nawrócenia głosi Ewangelię i wszystko, co robi, pragnie czynić na większą chwałę Boga. Prywatnie absolwent warszawskiej AWF, student teologii.