Aktualności

O przebaczeniu w DA Ryba

W piątek, 9 grudnia o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Dlaczego nie jest łatwo przebaczać? Czy można się tego nauczyć? Na czym polega przebaczenie sobie? Co się dzieje, gdy sami żyjemy bez przebaczenia i gdy kogoś go pozbawiamy?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od wprowadzenia do sakramentu spowiedzi i rachunkiem sumienia w budynku Instytutu Jana Pawła II. Później część konwersatoryjna. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB