Aktualności

Rekolekcje z ks. Markiem Dziewieckim

Serdecznie zapraszamy na adwentowe rekolekcje parafialne, które w dniach 11 – 14 grudnia 2022 poprowadzi znany i ceniony kaznodzieja – ks. dr Marek Dziewiecki. Rekolekcje odbędą się pod hasłem „O Bogu, który kocha i uczy kochać”.

Homilie rekolekcyjne w niedziele na Mszach o 9.00, 10.30, 12.00, 19.00 i 20.30. Od poniedziałku do środy wyłącznie w czasie dodatkowych Mszy świętych o 19.30. W czasie Mszy świętych będzie możliwość spowiedzi. Msze będą transmitowane na >> kanale YT Centrum Opatrzności Bożej.

Ks. Marek Dziewiecki to kapłan diecezji radomskiej. Doktorat z psychologii uzyskał na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie. Jest autorem wielu książek i konferencji z zakresu psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień. Przez wiele lat pełnił też funkcję krajowego duszpasterza powołań.