Aktualności

Zapraszamy na Wilanowski Orszak Królewski

Wraz z Centrum Kultury Wilanów i Instytutem Jana Pawła II zapraszamy na pierwszy Wilanowski Orszak Królewski! 8 stycznia 2023 o godz. 15.00 spotkajmy się przy pomniku króla Jana III i Marysieńki na Osi Królewskiej. Tam będzie można zobaczyć wyjątkowe „Jasełka na wysokości”, czyli na Jasełka na szczudłach! Następnie odbędzie się przemarsz orszaku do Świątyni Opatrzności Bożej. Około godziny 16.00 w kościele rozpocznie się wspólne kolędowanie z Wilanowską Orkiestrą Dętą, Grupą 30+ oraz z chórem Zespołu Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego. Zapraszamy wszystkich parafian, mieszkańców Wilanowa i przyjaciół naszego Sanktuarium.

Podczas orszaku i koncertu będziemy zbierać środki finansowe na leczenie i rehabilitację naszych małych parafian: Kalinki i Dominika.