Aktualności

Wytrwałość a stagnacja

W piątek, 24 marca o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Czym charakteryzuje się zdrowa wytrwałość i jak ją odróżnić od stanu stagnacji? Co utrudnia bycie wytrwałym, a co ułatwia wejście w stagnację? Czy w związku zawsze warto być wytrwałym? Czy stagnacja w relacji powinna być światłem ostrzegawczym dla trwałości związku? Jak stagnacja wpływa na trwałość relacji?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od refleksji nad skutecznością modlitwy i prostej formy modlitwy wstawienniczej. Później będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB