Aktualności

Dzień Dziecka

1 czerwca nie mógł odbyć się bez świętowania Dnia Dziecka. Z tej okazji Zespół „Łączy Nas Parafia” zorganizował warsztaty kuchenne i wspaniałą wspólną kolację na patio w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II. Była pizza, lody, lemoniada i świetna zabawa do późnego wieczora, czyli to co dzieciaki kochają najbardziej.

Świętowanie rozpoczęliśmy udziałem we Mszy prymicyjnej ks. Michała, którego dzieci zaprosiły później do udziału w zabawie i posiłku. Na czele grupy dzielnych pizzermenów stanął słynny włosko-wilanowski pizzaiolo – ks. Elia, a piękne zapachy i śmiechy ściągnęły również ks. Piotra Powałkę, który po dyżurze w kancelarii parafialnej przyłączył się do naszej rozbawionej ekipy.

Zresztą sami zobaczcie co się wydarzyło. Taki cudny Dzień Dziecka tylko w naszej parafii!