Aktualności

Piknik i odpust parafialny

W niedzielę za tydzień, 17 września od godz. 11.30 serdecznie zapraszamy do Świątyni Opatrzności Bożej na piknik – odpust parafialny pod hasłem „ZaczynaMY”, podczas którego postaramy się Was przenieść do Warszawy sprzed 1939.

Chcemy abyście tego dnia wszystkimi swoimi zmysłami odkryli bogactwo kulturowe naszej przedwojennej stolicy. Na ten dzień zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, w tym: występ Warszawskiej Kapeli z Targówka, spotkanie z kataryniarzem i jego gadającą papugą, przejażdżki epokowymi pojazdami wypożyczonymi z Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, ale również stoiska z jedzeniem, na których będzie mogli poznać dawne smaki i gusta kulinarne Warszawiaków. Przygotowujemy też mnóstwo niespodzianek dla dzieci. Na koniec odtańczymy wspólnego poloneza przy akompaniamencie Wilanowskiej Orkiestry Dętej.

ZacznijMy ten rok szkolny RAZEM!