Aktualności

Rozpoczęcie spotkań dla studentów

W piątek 6 października o 20.00 zapraszamy na pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba! Mile widziani stali bywalcy i osoby, które dopiero chciałyby zacząć z nami formacyjną przygodę!

Jak nie ulec pokusie nadaktywności? Jak rozeznawać co dobre a co ważne? Jak sobie radzić z przytłoczeniem obowiązkami i działaniem? Do jakiego działania kusi diabeł? Na czym polega aktywizm w życiu duchowym?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od Mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej (Kaplica Najświętszego Sakramentu). Po niej, około 20.45 przejdziemy do budynku Instytutu Jana Pawła II na część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych! Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (mile widziani także przyszli maturzyści!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB