Aktualności

Miesiąc „Łączy Nas Parafia”

Ostatni miesiąc zespół Łączy Nas Parafia nie próżnował. Zaczęliśmy od warsztatów „Geniusz kobiety” przygotowywanych wspólnie z Instytutem Papieża Jana Pawła II. Spotkanie zorganizowane przez kobiety dla kobiet. Były wspólne wzruszenia, śmiech do łez, wymiana poglądów i doświadczeń. Było pięknie, bo wszystkie uczestniczki były niesamowite, jedyne i niepowtarzalne.

Równolegle rozpoczęliśmy spotkania dla dzieci i młodzieży w ramach oratorium. Z okazji rocznicy zakończenia Powstania Warszawskiego Grupa Rekonstrukcyjna „Radosław” opowiedziała nam historię dzieci, które nie bawiły się w wojnę, ale które zostały wessane w wir najtragiczniejszego konfliktu w dziejach świata i stały się prawdziwymi małymi żołnierzami.

Natomiast w ostatni czwartek Pani Dominika zainspirowała dzieci do stworzenia przepięknych kolorowych jesiennych kompozycji. Dzieci odkryły świat mozaik i przekonały się, że mogą one przemienić otaczający nas świat w dzieło sztuki.

Takie cuda to tylko w naszej parafii!

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!