Aktualności

Spotkanie DA Ryba

Już w piątek 20 października o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Co dobrego z bycia dzieckiem warto zabrać w dorosłość? Co jest przejawem infantylizmu osoby dorosłej? Na czym polega infantylność relacji do Boga i do ludzi? Jak rozumie „dziecięctwo Boże” Biblia i Tradycja Kościoła?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy modlitwą metodą lectio divina w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB