Aktualności

Studenci o końcu świata

Już w piątek 27 października o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Co byś zrobił, gdyby jutro miał być koniec świata? Jak sobie wyobrażasz ten moment? A może uważasz, że koniec świata nigdy nie nastąpi? Czy wszyscy będziemy zbawieni? Co Kościół naucza na temat piekła?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy wprowadzeniem do modlitwy różańcowej w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB