Aktualności

Parafialna pielgrzymka do Matki Bożej z Guadalupe

Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Matki Bożej z Guadalupe w Meksyku w dniach 9–21 lutego 2025.

Oprócz nawiedzenia jednego z najważniejszych maryjnych sanktuariów świata, pielgrzymka będzie okazją do lepszego poznania starożytnych cywilizacji Azteków i Majów. W programie m.in. zwiedzanie Miasta Meksyk, piramid w Teotihuacan, modlitwa w kaplicy różańcowej w kościele św. Dominika w Puebli, nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Opuszczonych w Oaxaca, spływ motorówkami po kanionie Sumidero, zwiedzanie kompleksu budowli Majów w Chichen Itza – określanego mianem jednego z Siedmiu Cudów Świata. Nie zabraknie też okazji do odpoczynku nad błękitnymi kaskadami Agua Azul i plażowania nad Morzem Karaibskim.

Szczegółowych informacji na temat pielgrzymki udziela ks. Piotr Rymuza. Pytania i zgłoszenia można kierować pod adresem e-mail: drogi.opatrznosci@gmail.com. Poniżej zamieszczamy szczegółowy program wraz z kosztami.

ZE WZGLĘDU NA WYCZERPANIE PODSTAWOWEJ LICZBY MIEJSC, AKTUALNIE PRZYJMUJEMY ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ.