Aktualności

W DA o trudnych doświadczeniach duchowych

W piątek, 17 maja o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Kiedy kryzys wiary, a kiedy oziębłość w relacji do Boga? Czy każdy kryzys jest zły? O czym może świadczyć duchowa ciemność? Jak kryzysy duchowe przekładają się na życie codzienne i relacje? Co pomaga wrócić do „światła”? Jak pomóc osobie przeżywającej kryzys wiary?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od nieszporów w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB