Aktualności

Kolejne spotkanie ze studentami

W piątek, 7 czerwca o 20.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Jak różnica pokoleniowa wpływa na rozmowę między dziećmi i rodzicami? Gdzie kończy się wsparcie, a zaczyna nadmierna kontrola? Jak rozmawiać z rodzicami, jako ich dziecko, ale już dorosłe? Czy doświadczenia z dzieciństwa muszą wpływać na relacje z rodzicami w przyszłości?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od Mszy świętej pierwszopiątkowej (to też Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego) o 20.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB