Aktualności

Zapraszamy na kolejne oratorium

Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na spotkania w oratorium w czwartek w godz. 18.00–19.30.

„Lewandowskiego w Polsce znają wszyscy. Czasem nie używa się jego nazwiska, bo samo imię wystarczy. Wszyscy doskonale wiedzą o kogo chodzi, choć Robertów w Polsce są dziesiątki tysięcy. Ale taki jest tylko jeden”. Tę i inne niezwykłe historie o piłkarzach wszech czasów, o ich uporze, ciężkiej pracy i żelaznej konsekwencji oraz wygranych marzeniach opowie Wam autorka serii bestsellerów dla dzieci i młodzieży Yvette Żółtowska-Darska w najbliższy czwartek, 6 października.

To nie jest spotkanie tylko dla chłopców! Zapraszamy również dziewczynki! Dla każdego uczestnika oratorium niespodzianka. Mundial już w listopadzie więc naprawdę warto! W celu możliwości oszacowania ilości książek uprzejmie prosimy o zapisy na adres email: laczynasparafia@gmail.com