Aktualności

Pytania o nasz Bal

Nasz niezapomniany Bal Wszystkich Świętych nie umknął uwadze Telewizji Polskiej i na niedzielę zostaliśmy zaproszeni do „Pytania na Śniadanie”.

Mimo, że na ulicy Woronicza musieliśmy stawić się na godzinę 7.00 wszystkim dopisywał doskonały humor i wielka ciekawość. No bo jak stać obojętnie, kiedy masz własną garderobę, kiedy masz okazję stanąć na prawdziwej „ściance”, przyglądnąć się z bliska jak wygląda backstage, czy praca ekipy telewizyjnej lub podłączanie dźwięku.

Wrażeń była co niemiara, a wizyta na planie dla nas wszystkich była niesamowitą przygodą. Takie cuda to tylko w naszej Parafii.

Jak wypadliśmy, oceńcie sami >> https://pytanienasniadanie.tvp.pl/64234169/korowody-i-bale-wszystkiech-swietych

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!