Aktualności

Kolejna porcja duchowości dla młodych

W piątek, 2 grudnia o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Jakie są oznaki zdrowej duchowości? Jak zdrowa duchowość wpływa na codzienne funkcjonowanie? Jak duchowo dojrzewać? Czy warto szukać duchowych wzorów?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które jak zawsze w pierwszy piątek miesiąca rozpoczniemy od Mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej (Kaplica Najświętszego Sakramentu. Po niej, około 20.45 przejdziemy do budynku Instytutu Jana Pawła II na część konwersatoryjną. Spotkanie będzie pogłębieniem treści, które pojawiły się przed tygodniem, ale osoby, których nie było otrzymają skrót tego, co najważniejsze. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!). 

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB