Aktualności

Spotkanie dla studentów

W piątek, 27 stycznia o 20.00 mimo egzaminacyjnych wyzwań, zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Czy dopasowanie w związku jest kluczowe dla jego trwałości? Kto się ma do kogo dopasować? Pod jakim względem powinniśmy być dopasowani? Dopasowanie jako proces, czy warunek wejścia w stały związek? Jak dopasowanie lub jego brak wpływa na relacje nieromantyczne?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od wprowadzenia do sposobu modlitwy zwanej wstawienniczą w budynku Instytutu Jana Pawła II. Później część konwersatoryjna. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB