Aktualności

Koncert charytatywny w Niedzielę Miłosierdzia

16 kwietnia, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 13.15 zapraszamy do Świątyni Opatrzności Bożej na wyjątkowy koncert charytatywny „Bądźcie gotowi świadczyć sprawie człowieka”, podczas którego będziemy zbierać środki finansowe na operację i leczenie dwójki naszych małych parafian – Honoratki i Dominika.

Gościem specjalnym koncertu będzie Marcin Styczeń.

Współorganizatorem koncertu jest Instytut Papieża Jana Pawła II, a partnerem wydarzenia Centrum Kultury Wilanów.

Po koncercie, około godz. 15.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II na uczestników czekają dalsze liczne atrakcje. Ks. Piotr Celejewski poprowadzi bardzo ciekawe aukcje (m.in. koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego). Centrum Kultury Wilanów zorganizuje w budynku Instytutu przedstawienie dla dzieci pt.: „Przygody Bociana Klekosława” w wykonaniu Teatru Dur-Moll. Odbędzie się również spotkanie z uwielbianą przez dzieci Yvettę Żółtowską-Darską, podczas którego będzie można usłyszeć opowieści i różne anegdoty z życia Cristiano Ronaldo (po spotkaniu Autorka będzie podpisywać książki). Będzie również możliwość wykonania sobie profesjonalnych zdjęć portretowych. Dla wszystkich dzieciaków wata cukrowa i popcorn.

Warto to popołudnie spędzić z nami!

Zapraszajcie przyjaciół, sąsiadów i znajomych tak, aby w każdym kącie Świątyni w Niedzielę Miłosierdzia Bożego czuć było bicie dobrych serc. Bardzo na Was liczymy! Pokażmy naszą siłę w niesieniu dobra. Razem walczymy o lepszą przyszłość dla Honoratki i Dominika!

>> Wydarzenie na FB