Aktualności

Spotkanie formacyjne DA

W piątek 2 czerwca o 20.00 zapraszamy na jedno z ostatnich spotkań formacyjnych  Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie w tym roku roku akademickim!

Co to jest prawda? Jak być szczerym w niewygodnych sytuacjach? Jak budować szczerość w związku i w przyjaźni? Czy można kłamać w dobrej intencji? Jak dzielić się trudną prawdą?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które jak zawsze w pierwszy piątek miesiąca rozpoczniemy od Mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej (Kaplica Najświętszego Sakramentu). Po niej, około 20.45 przejdziemy do budynku Instytutu Jana Pawła II na część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB