Aktualności

Jesień z Łączy Nas Parafia!

Ostatnie dwa jesienne tygodnie z Łączy Nas Parafie nie były szare. Jedno z czwartkowych popołudni spędziliśmy wspólnie z Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego podczas, którego nie tylko dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o przyrodzie, ale też jej roli w życiu bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Rozwiązaliśmy mnóstwo rebusów, odbył się również bardzo ciekawy quiz na temat życia Prymasa Tysiąclecia, który wygrała nasza wolontariuszka Józia.

W kolejny czwartek natomiast odbyły się kuchenne rewolucje z Panią Agnieszką, która z wielką energią i uśmiechem przekonała nas, że warto jeść zdrowo. Wspólnie więc przygotowaliśmy niezwykle smaczne i zdrowe owsiane batony, które rozeszły się w oka w mgnieniu.

Co piątek również nasza grupa teatralna „Lolek” szlifuje wytrwale swoje talenty teatralne. Pierwsze efekty będziecie mogli podziwiać podczas koncertu patriotycznego w dniu 12 listopada.

Ostatni tydzień zakończyliśmy ciepłym przyjęciem młodzieży z parafii pw. Matki Bożej Królowej Pokoju w Warszawie z ks. Jarosławem Kotulą na czele. Po przyjęciu sakramentu bierzmowania przybyli z pielgrzymką do naszej Świątyni i odwiedzili Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego.

Takie cuda to tylko w naszej parafii!

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!