Aktualności

Spotkanie dla studentów

Już w piątek 3 listopada o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Czy relacje muszą opierać się na wzajemnych zależnościach? Czy te zależności mogą mieć pozytywny charakter? Czy za wszelką cenę należy zabiegać o swoją niezależność od innych? Jakie formy relacje sprzyjają powstawaniu toksycznych zależności? Jak się z nich uwolnić?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od Mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej (Kaplica Najświętszego Sakramentu). Po niej, około 20.45 przejdziemy do budynku Instytutu Jana Pawła II na część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB