Aktualności

Kolejne spotkanie DA

W piątek 26 stycznia o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Dlaczego się ranimy? Dlaczego ranimy ludzi, których kochamy i na których nam zależy? Dlaczego ranimy samych siebie? Czy można tych ran uniknąć? Czy można żyć będąc poranionym? Jak rany wpływają na budowanie relacji?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy wprowadzeniem do modlitwy wstawienniczej w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB