Aktualności

Relacja z zimowego obozu dla dzieci

Tegoroczny obóz zimowy z naszej parafii do tatrzańskiego Kościeliska był dziesiątym obozem zorganizowanym przez ks. Piotra, na który pojechałam. Był to przede wszystkim wyjazd narciarski, więc z rana na ogół wszyscy ruszaliśmy na pobliski stok, by śmigać na nartach i zatrzymać się czasem w karczmie na szczycie stoku, w której wszyscy piliśmy gorącą czekoladę. Początkujący narciarze jeździli z instruktorem, zaś ci bardziej zaawansowani – bez. Narty jednak nie były jedyną aktywnością na obozie. Oprócz jeżdżenia, malowaliśmy anioły na szkle, rywalizowaliśmy ze sobą podczas gier i zabaw w naszych drużynach, graliśmy w ping-ponga i odwiedzaliśmy się w pokojach oraz spędziliśmy cudowny czas w termach. Każdy dzień kończył się Mszą świętą prowadzoną przez naszego ks. Piotra który uczył nas jak można zostać aniołem tzn. posłanym.

Autorką powyższego tekstu jest 13-letnia uczestniczka obozu – Marysia Dzwonek. Obóz odbył się w dniach 14–20 stycznia 2024.

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!