Aktualności

Rady na Wielki Post dla studentów

W piątek 16 lutego o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Czemu ma służyć Wielki Post? Co wyłączyć w Wielkim Poście? Co wyłączyć w sobie? Jak nadmiar działania wpływa na nasze relacje z ludźmi i na relację z Bogiem? Jak zapanować nad swoimi myślami i się wyciszyć?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od modlitwy Słowem Bożym w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB