Aktualności

W DA Ryba o żalu za grzechy

W piątek 1 marca o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Jak poradzić sobie z chorobliwym poczuciem winy, a jednocześnie nie stracić więzi z Bogiem i Kościołem? Jak żałować za grzechy, by nie wpędzić się w skrupuły? Czy Bóg karze nas za grzechy? Jak dostrzec w Nim miłość i miłosierdzie?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania (a zarazem nieco kontynuacją poprzedniego), które rozpoczniemy jak w każdy pierwszy piątek miesiąca od Mszy świętej w Świątyni. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB