Aktualności

O lenistwie w DA

W piątek 26 kwietnia o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Jak nie przespać życia? Dlaczego się lenimy i nie wykorzystujemy swoich szans? Jak walczyć ze swoim lenistwem? Czym jest lenistwo duchowe? Jak odróżnić je od acedii?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od modlitwy Lectio Divina w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB