Aktualności

Kłamstwa i kłamstewka

W piątek, 10 maja o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba!

Dlaczego kłamiemy? Czy da się żyć bez kłamstwa? Czy możemy posługiwać się kłamstwem i nie być tego świadomym? Czy są sytuacje, w których wolno a nawet należy kłamać? Czy drobne kłamstwa nie mają większego znaczenia?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od krótkiego komentarza i modlitwy litanią do Matki Bożej w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także tegorocznych maturzystów!).

>> Strona duszpasterstwa na FB
>> Wydarzenie na FB